SMZ Concerten

wo dec 27, 2017
Generale Eindejaarsconcert
do dec 28, 2017 @20:15 - 22:30 uur
Eindejaarsconcert
zo juni 10, 2018 @14:30 - 16:30 uur
pleinconcert Duiven (optie)

Login Form

Hallo

Web links    

 Brass Ensembles 

Mnozil Brass 

Canadian Brass

German Brass

Zangeres Laura Plant

Naam Website
Laura van Dijk www.lauraplant.nl


Actuele links:

Onderwerp_________________ Website______________
Festival Gelderse Muziekzomer www.geldersemuziekzomer.nl
Muziekstad Zevenaar www.muziekstadzevenaar.nl
Zomer Orkest Nederland www.zomerorkest.nl


Muziek-opleidingen regionaal

Naam opleider______________ Website______________
Gilian Schmidt www.gilianschmidt.net



Een selectie van orkesten uit de regio: (alfabetisch)

Orkest_________________ Plaats__________ Website________________ Soort____
AMDG Wehl www.amdg.nl Fanfare
Arnhems Klarinetten Koor Arnhem AKK  
Bigband Melody and Rhythm Achterhoek www.melodyandrhythm.nl Big band
Brassband Gelderland Rozendaal www.brassbandgelderland.nl Brassband
Crescendo Ooij / Zevenaar www.crescendo-zevenaar.nl Fanfare
de Eendracht Hummelo www.eendrachthummelo.nl Fanfare
Harmonie De Club Didam www.harmonie-declub.nl Harmonie
Philharmonie Gelre Arnhem www.philharmoniegelre.nl Harmonie
Sint Franciscus Babberich www.harmonie-sintfranciscus.nl Harmonie
Sint Martinus Oud-Zevenaar www.sintmartinus.nl Harmonie






Klik op de kaart voor een groot overzicht van orkesten. (harmonie-gelderland.startpagina.nl)

 

 

Afbeeldingen

zlo8qyelffmt6vnt5pbq.jpg